ekostyrénbetón

cementové potery

anhydritové potery

pôsobíme najmä na západnom a strednom Slovensku

Ponúkame Vám vysoko kvalitné cemetové podlahy na ktoré sa môžete  spoľahnúť. Veríme, že pre Vás odvedieme profesionálnu prácu za veľmi priaznivé ceny. Naším cieľom je odviesť kvalitnú a poctivú prácu, z ktorej sa budeme tešiť my, ale predovšetkým aj Vy. Sme spoločnosť, ktorá pracuje s modernými technológiami vďaka ktorým sme schopní dopraviť betónovú zmes takmer kamkoľvek.Pevnosť cemetového poteru v tlaku je 20 MPa a preto je naša podlaha pochôdzna už po 24 hodinách a zaťaženie je možné po 5-10 dňoch.

BRINKMANN DC 260/45

Strojové 
cementové potery

Predstavujú finálnu úpravu pre základ podláh v bytoch, domoch, v priemyselných objektov a iných typoch budov. Špeciálne strojové potery sú vystužené polypropylénovými vláknami FIBRIBET priemer 19mm na plastificitu poteru pridávame plastifikátor MUREXIN HV 05.

BRINKMANN DC 260/45

BRINKMANN DC 260/45

Metóda spracovania cementovéj zmesy spočíva v tom, že zmes sa mieša priamo na stavbe a na určené miesto sa prepravuje pomocou pneumatického prepravníku poterov Brinkmann Estrich Boy 260/45. Jeho výhodou je jeho dieselový pohon takže nepotrebuje žiadnu elektriku.Transportuje sa tlakom vzduchu hadicami o priemere 50 mm, max. do vzdialenosti: vertikálne 150 m a horizontálne 60 m. Zaručujeme normovú rovnosť povrchu  2 mm / 2 m.

Potery pre 
podlahové kúrenie

  • Cementové potery sú vhodné pre všetky typy podlahového kúrenia.Výsledným efektom strojového poteru je podlaha plne pripravená k pokládke podlahového kúrenia a parkiet, keramických dlaždíc alebo laminátovej plávajúcej podlahy.

Cenová kalkulácia

V prípade záujmu o cenovú ponuku na cementové potery alebo využitie našich služieb, 
vyplňte nasledovný formulár.  V priebehu nesledujúcich dní vás budeme kontaktovať.